środa, 31 lipca 2013Odbicie wejścia do loftów u Scheiblera w lustrze postawionym na ulicy. Kiedyś to był to Zespół Fabryczny K. Scheiblera "Księży Młyn".  Tak wyglądało to dawniej  .

Wakacje w mieście też nie są złe. W sumie w Łodzi dzieje się dużo, ale informacje o tych wydarzeniach są trudne do uzyskania. O tzw. Foto Dejach prawie zawsze dowiaduję się po czasie, zwłaszcza jeśli są na nie zapisy. Tak więc siedząc w mieście, uruchamiam intensywne poszukiwania internetowe, mój facebook wygląda jak choinka obwieszona grupami dotyczącymi wydarzeń w Łodzi ;) I to dopiero działa! Wreszcie dowiedziałam się na czas o 590 urodzinach Łodzi. Okazało się, że są organizowane darmowe wycieczki, ale trzeba się na nie zapisać. Później okazało się, że zapisy nie są takie niezbędne, wchodzili w końcu wszyscy. Szkoda tylko, że było tak gorąco, bo chętnie poszłabym na więcej wycieczek niż dwie. Pierwsza była po dawnej elektrociepłowni EC1, która teraz jest przebudowywana na centrum kulturalne, druga po jednym z pierwszych domów remontowanych na Księżym Młynie. Podsumowując: było warto dźwignąć cztery litery i zobaczyć co się w mieście buduje, bo buduje się naprawdę dużo, chyba tak jak nigdy! Kilka następnych postów będzie jeszcze klimacie wycieczek.4 komentarze:

 1. Zgadzam się, wakacje w mieście mogą być fajne!
  Pisz o wycieczkach, wrzucaj wycieczkowe zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To czekam na następne racje. Swoją drogą, fajne są takie wycieczki organizowane przez miasto :) pozdrowienia zostawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Wakacje w mieście są super! Najlepsze jednak kiedy zwiedzam inne miasta, nawet okoliczne. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. W wakacje się dużo dzieje w miastach, ale jak ktoś chce totalnie odpocząć i się wylenić to tylko wieś :-)

  OdpowiedzUsuń

Dzięki za komentarz! Komentarze poniżej poziomu przyzwoitości oraz rekalmy będą usuwane.